Ko mēs piedāvajam

Atpūta Jums - klusā piejūras teritorijā, tikai 65 km no Rīgas un 500 metri no Baltijas jūras, starp Ķesterciemu un Enguri, 2 hektāri plašā, labiekārtotā un sakoptā vidē. 

Pie mums variet baudīt nesteidzīgu atpūtu no pāris personām līdz 30 cilvēkiem, ģimenes vai draugu lokā, uzturoties viesu mājas teritorjā, vai arī rīkot svinības, korporatīvos vai sporta pasākumus kompānijām vai darba kolektīviem līdz pat 200 cilvēkiem, izmantojot tam atbilstoši aprīkotu un labiekārtotu kempinga teritoriju. 

Viesu mājas viesiem ir iespēja izmantot banketu zāli, pilnībā aprīkotu virtuvi, pirti, ozolkoka kublu, 5 viesu numurus un vasaras māju, kā arī divas jaukas vasaras terases un piemājas dīķi.

Kempinga viesiem piedāvājam izmantot sporta laukumus (futbols, basketbols, pludmales volejbols), lapenes maltītēm svaigā gaisā, kā arī bērnu rotaļu laukumu zonu.
Kempinga teritorijā ir pieejamas ar elektrības pieslēgumu aprīkotas kemperu stāvvietas, kā arī plaša zona telšu izvietošanai. Kempinga viesu ērtībām ir nodrošināts atsevišķs dušu/wc centrs, kas ļaus komfortabli justies visiem viesiem.

Putnu dziesmas, jūras šalkoņa un svaigais gaiss, kā arī klusums un miers noteikti Jums ļaus atpūsties no ikdienas, aktīvi pavadīt laiku un uzkrāt spēkus jauniem darbiem.

Esiet mīļi gaidīti arī Jūs!© 2013 Piejūras viesu nams - kempings. Visas tiesības paturētas.         Izstrādāts: 101.lv