Kempings
Jaunums

Piedāvājam viesiem izmantot 3 jaunus kempinga namiņus, kur katrā no tiem varam izmitināt 4 personas. Visiem namiņiem ir plašas terases un atpūtas krēsli atpūtas baudīšanai.
 
Kempinga namiņi "Saule" un "Zvaigzne" ir labiekārtoti ar virtuvi, dušu/wc, guļamistabu un viesistabu.
Kempinga namiņš "Laiva" ir piejūras dizaina māja laivas izskatā. "Laivas" viesiem tiek nodrošināta individuāla duša/wc kopējā kempinga dušu/wc centrā. 

 

Kempings ir ideāla vieta, kur pavadīt atvaļinājuma laiku un sajusties citādāk, nekā ierastajā vidē. 

Kempings "Piejūras" ir aprīkots ar mūsdienīgu un funkcionāli ērtu dušu/wc centru, vairākām lapenēm maltīšu ieturēšanai svaigā piejūras gaisā, sporta laukumiem un atpūtas zonām. Tāpat arī kempings ir nodrošināts ar elektrības pieslēgumu vietām kemperiem un plašu apzaļumotu teritoriju telšu izvietošanai.
Korporatīvo pasākumu viesiem, individuālajiem ceļotājiem vai sporta spēļu cienītajiem ar nakšņošanas iespējām teltīs vai kemperos, piedāvājam labiekārtotu, plašu un mūsdienīgu aprīkotu kempingu "Piejūras".

Kempingam blakus atrodas viesu nams, kas ir norobežots no kempinga teritorijas tā, lai viesi justos ērti un netraucēti katrā no šī apmešanās vietām.

Kempinga teritorijā varam uzņemt līdz 200 viesiem. 
Korporatīvo vai cita veida slēgto pasākumu norises laikā individuālie atpūtnieki netiek uzņemti.

Viesu aktīvai atpūtai piedāvājam:
    -   Sporta laukumus: smilšu volejbols, futbola laukums, basketbola laukums;
    -   Āra galda tenisu;
    -   Novusa galdu ar piederumiem (izmantošana viesu mājas telpās vai labvēlīgos laika apstākļos arī ārā).

Mazākajiem viesiem esam ierīkojuši rotaļu kompleksu ar slidkalniņu, kāpšanas un virvju sienām, kā arī smilšu kasti un šūpoles. 
 © 2013 Piejūras viesu nams - kempings. Visas tiesības paturētas.         Izstrādāts: 101.lv